Anoreksja, bulimia a teraz kolej na ….?

Większość kobiet marzy o zgrabnej i szczupłej sylwetce. Czasami jednak marzenia te stają się powodem ciężkich  zaburzeń.

Monica z Texasu 27 l. obecnie waży 315 kilogramów, uważa jednak, że to za mało, ponieważ postanowiła zostać najgrubsza kobietą świata. 27-latka waży ponad 300 kg i uważa, że to mało – Planuje zostać najgrubszą kobietą świata! To nie jest zwykła otyłość. Młoda kobieta, mieszkanka Texasu waży ponad 300 kg uważa jednak, że to za mało. Anorektyczki choćby nie miały na sobie ani grama tłuszczu w swoim widzeniu nigdy nie będą wystarczająco ” szczupłe”..

Z jakiś przyczyn kobiety, przed tym szaleństwem nie odstrasza fakt, że coraz trudniej jest  jej  funkcjonować, Monica twierdzi, że:

”Chcę ważyć 450 kilogramów. Dopiero wtedy będę spełniona i szczęśliwa. Wszyscy będą mi usługiwać, a ja będę tylko leżeć. Jest też to nasza fantazja erotyczna, dużo o tym rozmawiamy i świetnie dogadujemy się w tej kwestii. Zmierzamy do tego samego celu. Gdy zjem naprawdę spory obiad, to Sid musi pomagać mi się przekręcać, bo sama nie daję już rady.”

AW/webniusy.com

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra