Biedronia podręcznik dla dzieci wydany przez „katolicki” ZNAK!

Rok wyborczy dla Biedronia to m.in. aktywność wydawnicza. Własnie napisał książkę „Włącz DEMOkrację”, która jego zdaniem mówi o demokracji w sposób sexy… (czytaj: atrakcyjny), a wydał ją „katolicki” ZNAK. Dzieło aktywisty LGTB i prezydenta Słupska skierowane jest do dzieci…

Fot. Wyroi

To nie pierwszy podręcznik pióra naczelnego geja III RP, Roberta Biedronia, który już w 2007 r. napisał przecież „Tęczowy elementarz czyli prawie wszystko co chcielibyście wiedzieć o gejach i lesbijkach”. Tym razem jednak dziwić może wydawnictwo, które od czasów PRL kojarzone jest z Kościołem i chociaż takie pozycje jak książka Biedronia nie mają oficjalnego imprimatur to sam ZNAK wspierany jest ustawicznie przez hierarchów pokroju bpa Pieronka.

„Włącz DEMOkrację” to oczywiście politologicznie poprawnościowy podręcznik zwalczający różnego rodzaju podobno dewiacje typu zaściankowy konserwatyzm… i wspierający wszelkiego rodzaju otwartościowe koncepcje na życie w państwie.

Biedroń reklamując swoje dziełko ironizował, że jeden egzemplarz powinien poza dziećmi dostać sam Jarosław Kaczyński. No ba, wszak ów jest fanem Piłsudskiego, a główny cel książki to potępienie nie tylko faszyzmu, ale wszelkiego autorytaryzmu, a rządy marszałka nie wpisywałyby się bez dwóch zdań w ideał Biedronia.

Fot. Wyroi

W każdym razie, jest tak, że dzieło naczelnego geja III RP (zwolennika aborcji, adopcji dzieci przez homoseksualistów itd.) wydaje Wydawnictwo ZNAK, z którym przez lata i do dzisiaj związani byli i są tzw. nowocześni katolicy.

Robert Wyrostkiewicz

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra