Kolejne filmy i zdjęcia z marszu opozycji! Zobacz dlaczego Kaczyński nie boi się PO, Nowoczesnej i KOD [WIDEO i GALERIA!!!]

Pisaliśmy na Lewym już o zdominowanym przez seniorów marszu anty PiS, który można określić mianem rewolucji trzeciego wieku. Uczestniczyli w nim sympatycy i działacze PO, Nowoczesnej i KOD. Jednak jeden obraz wart jest więcej niż słowa. Dlatego prezentujemy filmy z marszu opozycji z You Tubowego kanały portalu Wolność24.

Na początku marsz był nieliczny.

Nieliczny marsz opozycji (początek marszu)

https://www.youtube.com/watch?v=PwhN70b4tL4

Z czasem uczestników przybyło.

Marsz opozycji. Emeryci. Bodakowski rozpoznany (13.20).

https://www.youtube.com/watch?v=ugo-jG9e2UE

Na trasie marszu, którego uczestnicy deklarowali swoją sympatie dla Unii Europejskiej kontr manifestowali przeciwni UE działacze Narodowego Odrodzenia Polski. Wzbudzili oni niekłamaną niechęć idących w marszu.

Konfrontacja NOP kontra PO

https://www.youtube.com/watch?v=CFD7XGZ0fZI

Na trasie marszu młodzi działacze partii organizujących marsz odgrywali scenki satyryczne. Humor działaczy PO okazał się specyficzny.

Humor polityczny PO

https://www.youtube.com/watch?v=t7gjSjl30y4

Jan Bodakowski

Galeria (foto Jan Bodakowski):

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra