Homo to norma, a dziewictwo patologia!? Nie wszystkich gorszy ten stan…

Alice jest dziewicą, ma 27 lat  i zdecydowała, że wystąpi  w telewizji, żeby opowiedzieć o swojej drodze życia… tymczasem bez seksu. Rozmowa odbyła się w  brytyjskim programie „This Morning”. Towarzysząca spotkaniu „ekspertka” siedząca obok 27-latki  w pewnym momencie wytoczyła słowne zarzuty. Po prostu naskoczyła na młodą dziewicę, ale widowni wcale się to nie spodobało.

Fot.: Screen/YouTube

Alice jest ładna, mieszka w Londynie i wcale nie wstydzi się tego, że jest jeszcze dziewicą. Prowadzi blog, w którym opowiada o życiu bez seksu.

Dla niej seks to coś więcej niż fizyczne zbliżenie – ona szuka połączenia na wyższym poziomie.

– Jak dotąd mi się nie udało. Szukam właściwej osoby

– powiedziała w śniadaniowej telewizji.

Wyznanie 27-latki nie pasowało zaproszonej do studia programu ekspertce ds. seksu. Stwierdziła, że sypianie z kim popadnie nie jest niczym złym i że Alice nie ma prawa czuć się lepsza od tych, którzy dokonali innego wyboru niż ona.

– Wkurza mnie, że gratulujemy pozostawania „czystym”, jakby uprawianie seksu czyniło cię z miejsca beznadziejnym człowiekiem – oceniła. – Nie będziesz „gorsza” po tym, jak pójdziesz z kimś do łóżka

– przekonywała ekspertka.

Na atak dziewczyna spokojnie odpowiedziała, że:

„Jednocześnie to mój wybór. Sądzę, że gdy mówimy o utracie dziewictwa, myślimy o dwóch grupach ludzi: tych, którzy chcą od seksu czegoś więcej i tych, dla których seks to tylko seks (…) żyjemy w czasach hiperseksualizacji, seks jest wszędzie i to też mnie od niego odpycha.”

Dziewica z Londynu chciałaby spotkać osobę, z którą będzie na tyle blisko, że się przed nią rozbierze.

– Nie mówię, że jak taka osoba się pojawi, od razu weźmiemy ślub. Po prostu nie chcę mieć 40 partnerów seksualnych

przyznała.

Dla ekspertki taka liczba nie jest powodem do wstydu, choć innego zdania są internauci. Szczerość Alice podbiła serca wielu z nich

– informuje o2.pl

AW/o2.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra