Kiedy nie ma przeciwko czemu protestować, dobry i protest z d..y

 Znana aktorka Kristen Stewart, członek tegorocznego festiwalu filmowego zdjęła szpilki Louboutina.  Zaskoczyła wszystkich! Na  słynnym czerwonym dywanie  w Cannes zdjęła szpilki i poszła dalej boso… Ten  wyjątkowy zabieg w świetle dziesiątek fleszy reporterskich był…protestem!

Źródło:Fot. Twitter The Playlist

Protest miał być skierowany  przeciwko zakazowi zakładania przez panie butów na płaskim obcasie podczas gali filmowych.

Kristen Stewart słynie z tego, że zazwyczaj nosi wygodne, sportowe buty. Aktorka już wcześniej skarżyła się na obowiązujący w Cannes dress code, który przewiduje, że kobiety powinny nosić szpilki i sukienki -komentuje portal wSensie.pl

 Jeśli nie wymagasz od faceta, żeby założył sukienkę i buty na szpilkach, mnie też nie możesz o to prosić

-oświadczyła aktorka znana z  kultowej serii „Zmierzch”

Protest z przytupem godnym poruszanego problemu.

 

AW/wSensie.pl

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra