„Ciała najczęściej spłukiwane są w toalecie”

Jak poinformował serwis Warszawawpigulce.pl „Prokuratura w Warszawie wszczęła śledztwo w sprawie namawiania kobiet do aborcji, co miałoby się dokonywać  na jednym z forów internetowych. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyła Fundacja Pro – Prawo do życia.

Fot. za Pixabay.com

„W ramach akcji „Stop biznesowi śmierci” Fundacja Pro – Prawo do życia złożyła zawiadomienie do prokuratury w sprawie możliwości popełnienia przestępstwa pomocnictwa w aborcji przez moderatorki jednego z internetowych forów”

– czytamy na Warszawawpigulce.pl

Kobiety miały według Fundacji Pro trudnić się kolportowaniem komercyjnym preparatów poronnych i namawianiem do aborcji. Udzielały także porad jak aplikować „lekarstwa”, by aborcja przebiegła bez komplikacji.

Prokuratura będzie prawdopodobnie ustalać także tożsamość kobiet konsultujących się z administratorkami.

– To dobra wiadomość. Mam nadzieję, że osoby zarabiające na dramacie kobiet i cierpieniu dzieci zostaną ukarane

– mówi Mariusz Dzierżawski, członek zarządu Fundacji Pro – Prawo do życia.

– To wszystko dzieje się jawnie, czytanie forum budzi przerażenie. Trzeba jak najszybciej zakończyć ten proceder

– dodaje.

Aborcja farmakologiczna polega na wywołaniu poronienia przez połknięcie środków poronnych. Jak pisze fundacja Pro – Prawo do życia, ciała dzieci po wykonaniu aborcji najczęściej spłukiwane są w toalecie.

RW

Źródło: https://warszawawpigulce.pl/ciala-najczesciej-splukiwane-sa-w-toalecie-warszawska-prokuratura-bedzie-szukac-kobiet-ktore-dokonaly-aborcji/?utm_source=wp&utm_medium=sg&utm_campaign=trendy

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra