Szczepionki na pneumokoki niszczą dzieci? Zobacz ile z nich zachorowało po obowiązkowym szczepieniu, a ile przed!

Media bombardują nas takimi nagłówkami: „Szczepionka na pneumokoki jest zdaniem rodziców najważniejsza wśród odpłatnych szczepionek – wynika z badania ARC Rynek i Opinia”. Podobnych odpłatnych lub bezpłatnie powielanych reklamówek dla dobrze funkcjonującego w Polsce biznesu szczepionkowego jest pełno.

Tymczasem weźmy pod uwagę pewne zestawienie, które dotyczy szczepień na pneumokoki i zanim ktoś zechce lub nie zeche zapoznać się szerzej z propagandą koncernów szczepionkowych, niech przynajmniej zerknie na to:

 

 

 

Zachorowania od czasu wprowadzenia szczepionki do kalendarza szczepień.

Źródło: http://wwwold.pzh.gov.pl/oldpage/epimeld/index_p.html#01

Opracowanie: Jakub Nowak

Dodał RW

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra