Niemiecki dziennikarz: Ramadan to „stary, niemiecki zwyczaj”. Zobacz islamizację w cyfrach!

Jak poinformowała PCh24.pl „Niemiecki dziennikarz tureckiego pochodzenia wskazał, że Ramadan jest starym niemieckim zwyczajem, który już dawno stał się częścią niemieckiego krajobrazu religijnego.

Graf. za ndie.pl

Według pismaka to bardziej rozpoznawalne w Reichu święto niż Oktoberfest i doskonale wpisuje się w kalendarz świąt religijnych…

– Histeryczne debaty na temat takich kwestii, jak to, czy islam lub muzułmanie są częścią Niemiec, są absurdalne i oderwane od rzeczywistości

– powiedział Eren Güvercin, dziennikarz i członek stowarzyszenia europejskich muzułmanów.

Cytowany przez m.in. wSensie.pl dziennikarz dodał, że „politycy, krytycy islamu i niektórzy trwale sfrustrowani zawsze chętnie diagnozują, że islam lub muzułmanie nie są częścią Niemiec”.

Islamizacja postępująca to także efekt paplaniny Niemca…

Liczby tego zjawiska przytaczał m.in. w 2017 r. red. Jan Bodakowski:

Według brytyjskiego portalu w Niemczech żyje populacja około 5.000.000 muzułmanów.

Mają oni dużo wyższy przyrost demograficzni niż rodzimi Niemcy.

Podobnie jest w innych krajach – we Francji 30 proc. dzieci jest muzułmanami, w Paryżu czy Marsylii około 45 proc.

Na południu Francji jest więcej meczetów niż kościołów.

W Wielkiej Brytanii jest około 2.500.000 muzułmanów i 1000 meczetów. W Belgii połowa przychodzących na świat dzieci to dzieci muzułmanów.

W Rosji 20 proc. populacji to muzułmanie.

RW/Pch24.pl/wSensie.pl/JB

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra