Aborcja w imię spuchniętych kostek i porannych mdłości!

25 maja, paradoksalnie, albo wedle szatańskiej paralogiki aborcjonistów, w przeddzień dnia matki ma odbyć się referendum w sprawie zniesienia całkowitego zakazu aborcji. Nie dziwi, że atakują tam, gdzie panuje całkowity zakaz aborcji, tak jest teraz w Irlandii, ale swoje macki wysunęła właśnie w jej stronę Amnesty International.

Fot. pixabay

AI, której bardzo zależy na liberalizacji prawa aborcyjnego, bynajmniej nie dla dobra kobiet, opublikowała propagandowy film, który w skrócie „mówi” (do dorosłych? myślących ludzi?) tak: zalegalizujmy aborcję, bo ciąża jest irytująca!

Do takiego kuriozum nie pasują żadne kontrargumenty.

W tym spocie AI już nawet nie pasożytuje na ludzkim współczuciu czy lęku omawiając tragiczne losy dzieci chorych i ich rodziców.

Tym razem panie aktorki, którym pewnie sowicie zapłacono wymieniają: problem z nadwagą czy spuchniętymi kostkami.

Naturalnie taką konstrukcją myślową nie zdobędą nowych zwolenników, aczkolwiek bezmiar bezczelności jaki osiągnęło AI powinien przerażać i przeraża już nie tylko konserwatystów, ale zwykłych ludzi czy nawet dość neutralnych poglądowo internautów (co widać po komentarzach w sieci).

 

Co jest irytującego w byciu w ciąży❓ Nasze przyjaciółki i przyjaciele z Amnesty International-Ireland zapytali o to Irlandki. Już 25 maja Irlandia🇨🇮️ zadecyduje w referendum czy odejść od prawie całkowitego zakazu aborcji. My mówimy TAK❗ Restrykcyjne prawo aborcyjne zagraża wszystkim kobietom w ciąży. https://amnesty.org.pl/irlandia-o-krok-od-historycznego-referendum-o-aborcji/UDOSTĘPNIJ❗ #repealthe8th #itstime #voteyes

Opublikowany przez Amnesty International Polska 21 maja 2018

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra