Słowa prawdy do Niemców! Kard. Müller: „Homofobia to bzdura i narzędzie totalitaryzmu”,„Dechrystianizacja nie jest prawem natury”

Kard. Gerhard Ludwig Müller, były przewodniczący Kongregacji Nauki Wiary, przestrzega przed nową, wielką schizmą w Kościele świętym.

 

Fot. youtube.com

Homofobia nie istnieje. Jest to oczywisty wymysł i instrument totalitarnej kontroli nad myślami innych. Homoaktywistom brakuje naukowych dowodów, więc wymyślili ideologię, która chce rządzić za pomocą wykreowanej przez siebie rzeczywistości, według marksistowskiego wzorca –kard. Müller w wywiadzie dla włoskiej gazety mówi bez lęku jaki towarzyszy innym duchownym, czarno na białym.

Każdy, kto odrzuca sztucznie wykreowaną rzeczywistość przez propagatorów zboczeń jest automatycznie uznany za „homofoba” czyli człowieka chorego. Z „pomocą” chorym przychodzi wtedy państwo i sądy. To są metody stosowane przez reżimy totalitarne, zarówno te spod znaku narodowego socjalizmu jak i komunizmu – dodał kardynał– Duchowni, którzy angażują się w katolickie inicjatywy przeciwko homofobii, nie mają odwagi głosić prawdy i dają się zastraszyć, bo nie rozumieją, że homofobia jest oszustwem, które służy do zastraszania ludzi – zaznaczył.

– Ale my – chrześcijanie – nie powinniśmy żyć w strachu przed zagrożeniami tego świata. W pierwszym wieku wyznawcy Chrystusa byli wtrącani do więzień i rzucani na pożarcie lwom. Dzisiaj rozrywa się nas za pomocą psychomanipulacji, jednocześnie wykorzystując nasz brak wiedzy. Jednakże, od księdza – o biskupie nie wspominając – powinno wymagać się dostrzeżenia istoty tych ideologii. Jesteśmy tymi, którzy starają się z pomocą Bożej łaski kochać wszystkich ludzi, również tych, którzy doświadczają pociągu do osób tej samej płci, ale musi być jasne, że miłość nie oznacza posłuszeństwa propagandzie ideologii gender
dodał kar. Müller

Jako były Prefekt Świętego Oficjum wypowiada się w duchu Kościoła Katolickiego o sprawach kościoła „dziś niejasnych” nawet przełożonym duchownym.

Kardynał mówił ponadto o przewidywaniach upadku chrześcijaństwa. Powiedział, że są całkowicie przedwczesne i w ogóle nie można o czymś takim mówić. Nie ma żadnych podstaw by twierdzić, że wiara w Jezusa Chrystusa zaniknie na całym świecie tak, jak ma to miejsce w Europie. „Dechrystianizacja nie jest prawem natury” – mówi kardynał. „Z pomocą wiary można przesuwać góry!” – dodaje.

Kardynał mówił też, że nie można zwodzić wiernych w sprawach małżeństwa. Duszpasterstwo musi mieć na celu dbałość o wieczne zbawienie człowieka, a nie o zgodność nauczania Kościoła z oczekiwaniami społeczeństwa. Wyjaśnił, że by przezwyciężyć kryzys w Niemczech, potrzebne jest zażegnanie konfuzji, jaka narosła wokół takich spraw jak rozwodnicy w nowych związkach czy otwartość małżeństw na nowe życie -cytuje fronda.pl

Dla osób homoseksualnych, a także tych, którzy nie żyją w prawdziwych związkach małżeńskich, kardynał ma prostą radę: walczyć z grzechem przez życie w czystości –podsumowywuje nczas.com

Kard. Gerhard Ludwig Müller, za swoją nieugiętą postawę, już poniósł formalne konsekwencje, faktem nie przedłużenia mu przez papieża Franciszka mandatu prefekta Kongregacji Nauki Wiary, co tylko świadczy o dużym ryzyku nadejścia schizmy.

 AW/fronda.pl/nczas.com

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra