Kłamstwa Hartwich o synu… Kogo reprezentuje ta kobieta? Nowoczesną czy niepełnosprawnych

Dzisiaj już wszyscy wiedzą o ustawce Hartwich z posłami Nowoczesnej. Jej ostentacyjne postulaty skierowane na walkę z PiS, a nie walkę o niepełnosprawnych były czytelne. To jednak, co zrobiła teraz, jest żenujące…

Fot. za Youtube.com

Sprawę na swoimi Facebooku skomentował poseł PiS Arkadiusz Czartoryski:

„Kłamstwo zwykle ma krótkie nogi  Protestująca w Sejmie Iwona Hartwich przekonywała, że jej syn nie może znaleźć pracy. Jedna z fundacji poinformowała, że Jakub jest w niej zatrudniony i obecnie przebywa na urlopie. „Fundacja z Widokiem oświadcza, że Pan Jakub Hartwich od listopada 2016r. jest zatrudniony w fundacji. Zatrudnienie jest dofinansowane przez PFRON. Obecnie Pan Jakub Hartwich przebywa na urlopie. Sposób spędzania czasu wolnego przez pracownika fundacji pozostaje w jego wyłącznej gestii”

– napisał parlamentarzysta odnosząc się do informacji podanych przez Wirtualną Polskę.

Czytamy tam m.in., że „Protestująca w Sejmie Iwona Hartwich przekonywała, że jej syn nie może znaleźć pracy. Jedna z fundacji poinformowała, że Jakub jest w niej zatrudniony i obecnie przebywa na urlopie. Matka chłopca twierdzi, że „to nie jest praca zawodowa”.

Wyroi/Wp.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra