Senator Platformy chciał spalić kibelek TOI TOI-a na budowie… Mówi, że to eksperyment

Rzekome ofiary rządów PiS to coś, co zakrawa już na groteskę. Opozycja chce przekonać, że służby Kaczyńskiego mordują, napadają, podsłuchują każdego z nas i są pełne terroru. Tylko Polacy niezbyt się tym przejmują. Nawet samospalenie człowieka chorego na głęboką depresję nie porwało tłumów KOD-omitów (bo plemię to obumarło), ale teraz dochodzi do sytuacji hiper żenujących.

Fot. za toitoi.pl

Póki co, jak relacjonuje o2.pl nie milkną echa pożaru kamienicy, w której mieszka poseł PO Krzysztof Brejza.

„Przyczyną miał być niedopałek papierosa wrzucony do przenośnej toalety. Innego zdania jest senator Jan Rulewski, który przeprowadził eksperyment z toi toiem. Wyniki ujawnił na Facebooku”

– pisze Sylwester Ruszkiewicz na o2.pl

„Rulewski postanowił sprawdzić, czy niedopałek papierosa wrzucony pod przenośną toaletę lub do jej środka spowoduje jej spalenie. Przypomnijmy, że taka jest wstępna przyczyna pożaru kamienicy w Inowrocławiu, w której mieszka Krzysztof Brejza. Pożar miał spowodować nieumyślnie sąsiad polityka, Sławomir M. któremu prokuratura postawiła zarzuty.W przyczynę pożaru nie wierzy rodzina Krzysztofa Brejzy ani politycy Platformy Obywatelskiej. Najbardziej poirytowany tłumaczeniami śledczych okazał się być senator Jan Rulewski”

– czytamy dalej.

„Niedaleko mojego domu znajduje się firma budowlana i stoi tam przenośna toaleta. Zapaliłem kilka papierosów, które położyłem w różnych miejscach. Spaliły się, a kabina jak stała, tak stoi”

– mówił w rozmowie z „Wyborczą” polski detektyw Poirot…

Wyroi/o2.pl/Gazeta.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra