Zbrodnie na naszych oczach! Izraelski snajper nacisnął spust, pomimo, że 21-latka podniosła ręce

Wiele sondaży na świecie, gdzie pytano o najbardziej faszystowski naród na świecie, wskazywało na jeden: naród żydowski. To co zrobił teraz izraelski snajper, to tylko kolejne takie… „zdarzenie”…

Fot. za Youtube.com

Ci, którzy doświadczyli Holocaustu traktują się jak rasę panów, a innych jak zwierzęta.

„Podniosła ręce wysoko, ale izraelscy żołnierze i tak strzelali do niej. Trafili w klatkę piersiową”

– powiedział agencji Reutera świadek, który chciał pozostać anonimowy.

Jak czytamy m.in. na o2.pl „Zgodnie z relacjami Razan al-Najjar próbowała przedostać się do rannego. Ruszyła w stronę umocnionego ogrodzenia oddzielającego Strefę Gazy od Izraela. Wszystko działo się na wschód od palestyńskiego miasta Chan Junus.”

„Była w białym uniformie pielęgniarki”

– podkreślił świadek.

21-letnia dziewczyna zginęła od strzałów snajpera sił izraelskich. Nie oszczędzono pielęgniarki, co nie szokuje… niestety, ponieważ od kul snajperów giną tam nawet palestyńskie dzieci. Na oczach biernego świata, a nawet przy jego hojnym wsparciu finansowym…

Wyroi/o2.pl

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra