Zabiją krowę, bo złamała przepisy UE… Bez paszportu przekroczyła granicę Wspólnoty!

Zanim o kolejnym absurdzie unijnych przepisów, warto zwrócić uwagę, że tysiące ludzi zjednoczyło się, by ratować tę krowę przed rzeźnią. Żydzi mordują palestyńskie dzieci, islamiści zabijają tysiące chrześcijan, a w Afryce plemiona mordują się nawzajem za amerykańskie dolary rosyjskimi kałasznikowami. Tymczasem świat jednoczy się, bo krowa coś tam coś tam…

Fot. za Pixabay.com

Sprawę ze swadą opisał serwis „Prosto z mostu” (prostozmostu.pl).

„O co chodzi? Otóż niczego nieświadoma bułgarska krowa, która „przekroczyła” unijną granicę  pomiędzy Bułgarią a Serbią, która nie należy do UE, a później wróciła do właściciela naruszyła jednocześnie przepisy UE.  Zgodnie z europejskimi przepisami zwierze nie może swobodnie przemieszczać się przez granice wspólnoty bez dokumentów. W myśl obowiązujących przepisów po takim wydarzeniu, krowa musi zostać zabita”

– informuje serwis.

Pewnie krówka uniknie noża, bo żyjemy w czasach antyludzkich, ale prozwierzęcych, czego w Polsce przykładem jest m.in. wegetarianin poseł PiS Krzysztof Czabański, zwolennik kompromisu aborcyjnego, ale jednocześnie orędownik ochrony życia norek hodowlanych od poczęcia do naturalnej śmierci…

Ioryw

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra