Getto dla dzieci niezaszczepionych! Polityka miłości wobec krytyków masowych szczepień…

Polska jest krajem o najwyższej wyszczepialności. Polscy urzędnicy chwalą się, że u nas szczepionki się nie marnują. Szczepimy nawet na to, na co inne kraje już dawno nie szczepią.Mało tego, patologie z przymusowymi szczepieniami na pneumokoki (kampania zastraszająca rodziców) pokazały, że nawet w przypadku najbardziej kontrowersyjnych szczepionek lobbing farmaceutyczny w Polsce jest o wiele silniejszy niż np. w wielu zachodnich krajach.

Tym razem używa się kolejnego narzędzia: WYKLUCZENIA!

Grupa Wrocławian przygotowała projekt nowelizacji ustawy nakazujący szczepienie dzieci, które będą posyłane do żłobków i przedszkoli. W innym wypadku maluchy nie będą mogły zostać przyjęte do tych placówek.

Jak pisze „Gazeta Wyborcza”, jest to reakcja na coraz szerszy sprzeciw w społeczeństwie przeciwko obowiązkowym szczepieniom.

Argument z wykluczenia jest stałym argumentem pro-szczepionkowców.

Oprac. Wyroi

 

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra