Antypolska mapa obozów koncentracyjnych w Yad Vashem!

W instytucie Jad Waszem znajduje się mapa Europy z lokalizacjami obozów koncentracyjnych. O sprawie poinformował „Najwyższy Czas!”

Na mapie zatytułowanej „1939-1945 Ekspansja nazistowskich obozów koncentracyjnych” widać obozy zaznaczone jako… biało-czerwone kółeczka.

Można się zastanawiać, czy duża ilość „biało-czerwonych” obozów na terenie Polski, to kolorystyczny przypadek, czy kolejny element antypolskiej kampanii…

Yad Vashem to Instytut Pamięci Męczenników i Bohaterów Holocaustu; instytut w Izraelu poświęcony żydowskim ofiarom Holokaustu i założony w 1953 roku w Jerozolimie na mocy Ustawy o Pamięci przyjętej przez izraelski parlament Kneset.

Wyroi

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra