Do czego w Rosji wykrywacze metalu? Piszczało, więc musiała zdjąć stanik…

Poszukiwacze skarbów (detektoryści), którzy doskonale obsługują wykrywacze metali zapewne mogliby znaleźć w Rosji fuchę przy „fiskaniu” licealistek…

Fot. za slaskie.naszemiasto.pl

A bardziej serio: Uczniowie rosyjskich szkół są sprawdzani przez wykrywacze metalu przed wejściem na sale egzaminacyjne. Dlatego też 17-latka musiała zdjąć stanik przed egzaminem, bo ten uruchamiał alarm…

Skargę na szkołę w Niznekamsku w Rosji złożyła matka 17-latki, a sytuację opisał „Daily Mail”.
„Urzędnicy twierdzą, że procedura jest konieczna do zapewnienia uczniom bezpieczeństwa. Zabezpieczenia są odpowiedzią na serię ataków z użyciem noża w rosyjskich szkołach. Uczniowie są sprawdzani z użyciem wykrywaczy metalu przez uzbrojonych strażników”
– czytamy na o2.pl
Ioryw

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra