Święcą już nawet dla PiSo-pokazówki samochody po liftingu…

Święcenie aut – wbrew temu, co mówi świat KODomitów – nie jest wymysłem PiSokracji i odbywało się tak samo za rządów SLD czy PO, ale… takich numerów jak za PiS mimo wszystko nie było.

Sprawę komentował m.in. Marcin Rudnicki za serwisem o2.pl:

„Są także prawdziwe perełki, jak opisywane dalej wydarzenie, które miało miejsce w Sejnach.Tamtejsi policjanci zorganizowali „debatę społeczną” z udziałem sekretarza stanu w MSWiA Jarosława Zielińskiego. Przed debatą odbyło się uroczyste przekazanie nowego radiowozu zakupionego ze środków ministerstwa. Radiowóz poświęcił wielebny prałat Zbigniew Bdzak. Okazało się jednak, że samochód wcale nie był nowy, tylko został odpicowany na tę okazję.”

Nieco trąci bareizmem, prawda? Co prawda, auto miało ponad 3 tys. przebiegu, więc prawie nowe i można je było poświęcić jak prawie nowe, ale wydawać rozkaz, by przywrócić je do fabrycznego wyglądu i święcić jak nówkę? Lekka przesada…

RW

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra