Walencja idzie na wojnę z Izraelem. „To przestępczy kraj”

Jak widać nie tylko Polska ma problem z ustawą o IPN, ale Żydzi obruszają się za prawodawstwa także samorządowców z Hiszpanii.

Fot. za Pixabay.com

Tym razem swoje zdanie, które oburzyło Izrael wyraziło trzecie co do wielkości miasto w Hiszpanii.

Rada miejska przegłosowała uchwałę, o której piszą wszystkie media w Izraelu. Władze Walencji rozsierdziły mieszkańców Państwa Żydowskiego.

„przegłosowała uchwałę, o której piszą wszystkie media w Izraelu. Władze Walencji rozsierdziły mieszkańców Państwa Żydowskiego”

„Walencja jest strefą wolną od izraelskiego apartheidu”

– głosi przyjęta uchwała.

Głosowanie było pomysłem działaczy lewicowej partii Podemos. Jej przywódca nie przebiera w słowach pod adresem Izraela. Nazywa kraj nad Morzem Czerwonym „zbrodniczym państwem” i wzywa do jego powszechnego bojkotu – pisze „The Times of Israel”.

O sprawie w Polsce informuje serwis o2.pl

Wyroi

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra