Warszawa pełna od gejów! 18. Parada Równości

Tęczowe flagi, kolorowe fryzurki, uśmiechy i radosna parada (bez hejtu), ale postulaty – lekko mówiąc z pogranicza dewiacji. Tfu, wszak dzisiaj homofobem jest każdy, kto uważa, że dwa niepasujące do siebie puzzle do siebie nie pasują…

LGBT / Shutterstock

Ale stało się i trzeba przyznać, parada przyciąga w dalszym ciągu miłośników homoerotyzmu z całej Polski.

Nie zabrakło oczywiście upolitycznienia.

Uczestnicy nieśli flagi w barwach unijnych, tęczowe i KOD-u, także z logotypami partii politycznych i inicjatyw obywatelskich.

Trzymali też transparenty. np. „Małżeństwo dla wszystkich”, „Smile if your gay”, „Miłość zwycięża”, „Pride for everyone”, „Ten pedał kocha Polskę”.

Obecni są politycy z partii Zieloni, SLD, Nowoczesnej, Razem.

Wyroi/dziennik.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra