„Polsat” skorzysta z popularności matki Madzi…. Wkrótce serial „Polskie zabójczynie”

Kiedy ktoś zabija, nie jest to nawet newsem. Kiedy ginie dziecko, już bardziej, a jeszcze bardziej, jesli jest to dręczony… piesek. Za to w przypadku słynnej matki Madzi zaistniała wyjątkowa konstelacja, niestety, wymarzona koincydencja…

Za wp.pl

Otóż najpierw kobieta zgłosiła dramatyczne porwanie córki i cała Polska i cały internet szukał dziecka, by później – m.in. za namową słynnego detektywa Rutkowskiego – wyznać, że dziecko nie żyje.

Rozpoczęło się wówczas show medialne i codzienny serial w gazetach o zabójstwie matki małej Madzi.

Ta popularność tejże zbrodni budzi pytania; jak media powinny relacjonowac podobne dramaty, by piętnowac zło, a nie podgrzewać w nas prywatnych pseudo detektywów i plotkarzy.,..

Temat trudny. Z obawą czekam jak sprosta mu najnowsza produkcja Polsatu „Polskie zabójczynie”.

Pierwszy odcinek programu „Polskie zabójczynie” zostanie wyemitowany w środę, 28 marca o godz. 22:00, na kanale Crime+Investigation Polsat.

RWo2.pl

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra