Kolejny raport nie pozostawia złudzeń: gwałciciel jest imigrantem!

Lewacy mówią, że nie każdy imigrant to gwałciciel. Owszem, ale niemal każdy gwałciciel w Szwecji to imigrant!!! A przynajmniej takie dane wynikają z analizy gwałtów zbiorowych.

„Szwedzki dziennik Expressen opublikował raport, z którego wynika, że na przestrzeni ostatnich dwóch lat sprawcami niemal wszystkich gwałtów zbiorowych w tym kraju byli imigranci albo ich dzieci”

– informuje Nczas.com

Jak czytamy dalej „W latach 2016 – 2017 w szwedzkich sądach odbyły się 32 rozprawy o zbiorowy gwałt. Osądzono 43 sprawców. Aż 32 z nich było przybyszami z innych krajów. Dziesięciu było synami imigrantów. Tylko jeden gwałciciel miał szwedzkich rodziców”.

 „Tak więc spośród 43 sprawców, aż 42 dwóch miało imigranckie pochodzenie. 13 gwałcicieli nie miało skończonych nawet 18 lat. 1/3 sprawców była skazana wcześniej za inne przestępstwa”
– podsumowuje Nczas.com
Stąd Szwecja powoli zaczyna się budzić, a przed wyborami parlamentarnymi coraz większa popularnością zaczyna cieszyć się partia antyimigracyjna.
RW/Nczas.com

 

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra