Już wiadomo po co Trump gada z Kimem. Imperium… Maców!

USA atakuje „chirurgicznie” mordując wojsko i cywilów (np. Irak) tam, gdzie ropa, a tam, gdzie polityka… sprzedaje fast foody.

Kolaż za wSensie.pl

Chung-in Moon, doradca prezydenta Korei Południowej ds. polityki zagranicznej i bezpieczeństwa wyjawił ostatnio, o czym rozmawiali w kwietniu przywódcy Korei. Wynika z nich, że Północy zależy na modernizacji swojej gospodarki oraz inwestycjach zagranicznych.

Jak informuje wSensie.pl „Podczas spotkania Kim Dzong Una z Moon Jae-inem okazję do rozmów mieli też bliscy współpracownicy szefów obu państw. Podczas obiadu obu delegacji, jeden z doradców szefa KRLD miał powiedzieć, ze północy zależy przede wszystkim na korzyściach ekonomicznych. Uważają też, że lekiem na zapaść komunistycznego państwa mają być amerykańskie inwestycje.”

„Chung-in Moon uważa, że głównym celem Kima podczas negocjacji w Singapurze jest amerykański kapitał. Jako przykłady wymienił sieć McDonald’s czy Trump Tower”

– czytamy na wSensie.pl

Teraz już wiadomo, po co szykowane spotkanie z Trumpem?

RW

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra