Przyjaciele Czabańskiego z PiS u pederastów w Miasteczku Równości

„Otwarte Klatki”, które współpracują z niemieckimi koncernami, którym z kolei zależy na eliminacji z polskiego rynku jajek z chowu klatkowego i branży futrzarskiej w ogóle, pojawiły się na Paradzie Równości. Ich przyjaciela, prozwierzęcego posła PiS, Krzysztofa Czabańskiego, który chętnie wypowiada się dla „Gazety Wyborczej” o zwierzątkach, pisma także wspierającego LGBT, na paradzie nie dostrzegliśmy. Tymczasem jego prozwierzęcych przyjaciół była wcale potężna liczba.

Walka z Kaczyńskim i walka z hodowcami na Paradzie Równości – fot. Jan Bodakowski

Co robili eko i animalsi w centrum pederastyczno-lesbijskim w Miasteczku Równości? Wspierali idee tolerancji dla odmienności płciowych, a te (odmienności) z kolei paradowały np. pokazując się w formie idącego pana (?) trzymającego na smyczy będących na czworakach kilku innych panów (?) (zapewne właściciel smyczy to ten aktywny w trakcie…, a na smyczy ci pasywni).

Czy eko/animalsi chcą o swoim homo-poparciu mówić głośno? Na pytania naszego dziennikarza młodzi ludzie z „Otwartych Klatek” wyraźnie nietęgo zmitygowani stwierdzili, że nie są upoważnieni do udzielania odpowiedzi na pytania o ich obecność w dniu homo-święta w Miasteczku Równości.

Obok „Otwartych Klatek” obecna była także znana z wegańskich idei i działalności na styku biznesu Fundacja Alberta Schweitzera.

Co ciekawe, tego typu organizacje prozwięrzęce jak m.in. „Otwarte Klatki” czy Fundacja Viva! (personalnie ze sobą połączone) to główni doradcy społeczni ekipy Czabańskiego z PiS (ideowego wegetarianiana) przy montowaniu nowelizacji ustawy dającej olbrzymie przywileje organizacjom prozwierzęcym (będą mogli wejść na prywatną posesję pod pozorem sprawdzenia losu zwierząt bez nakazu prokuratorskiego!), zamykającej polskie fermy zwierząt futerkowych (te przeniosą się np. do Chin, gdzie zwierzęta dostaną w kość), zakazującej tresury zwierząt w cyrkach itd. (legalna będzie więc tresura psów poza cyrkiem, a w cyrku… zakazana).

Jak ujawniła niedawno red. Ewa Zajączkowska, poza ideami, za wszystkim stoi też nierzadko potężny biznes którego ekoterroryści są tylko narzędziem (na dołach organizacyjnych zapewne nieświadomym).

Film Zajączkowskiej:

Ciemna strona Animalsów. Co organizacje prozwierzęce chcą przed Tobą ukryć?

Robert „Brzusiec” Wielbarski

Galeria Jana Bodakowskiego pt. Wege i Zieloni na Paradzie Równości:

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra