Uciekła z Anglii do Polski, bo ojciec chciał porwać dziecko do Egiptu! Przyjechał za nią do Zielonej Góry…

Małgorzata Ciechanowicz uciekła z 3-letnią córeczką z Anglii do Zielonej Góry. Ojciec dziecka chciał je uprowadzić do Egiptu. Teraz przyjechał do Polski i dręczy kobietę – informuje o2.pl

Fot. Pixabay.com

Od razu rodzi się jedno pytanie, czy o sprawie wiedzą już kibice i narodowcy? Być może pomogą temu tacie w zrozumieniu, że to nie jest UK… Ostatnio już nie przyjeżdża w sprawie dziecka, ale gdyby…

„Kobieta przez lata mieszkała w angielskim Nottingham. Tam właśnie poznała Islama M.H. – J, który z zawodu jest lekarzem psychiatrą. Para zamieszkała razem, a chwilę potem urodziła im się córeczka – Kleopatra. Wtedy w odwiedziny przyjechała matka mężczyzny”

– czytamy na o2.pl

„Mówił, że jest Grekiem, a ja zobaczyłam jego matkę ubraną w burkę”

– opowiada „Faktowi” Małgorzata Ciechanowicz.

Okazało się, że jej partner pochodzi z Egiptu i jest islamistą.

„Matka mężczyzny uznała, że syn nie może mieszkać z Europejką. Wtedy zaczął się dramat Polki. Kobieta była zamykana w mieszkaniu, nie mogła widywać dziecka. Razem z matką uknuli plan i wezwali policję. Poinformowali ich, że Małgorzata chciała ich zamordować. Ale policja szybko zwolniła Polkę z powodu braku dowodów”

– relacjonuje za „Faktem” o2.pl

Kobieta uciekła do Polski. Islamista próbuje odebrać dziecko sądownie. Trudno sobie wyobrazić, żeby polski sąd przyznał mu prawa do dziecka. Prawdopodobnie budynek sądu dnia następnego mógłby nie stać w tym samym miejscu.

FAKT/o2.pl/RW

 

 

 

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra