Wegetarianie życzą śmierci, ubliżają, grożą! Zobacz prawdziwe oblicze ANIMALSÓW!

To, co spotkało dziennikarkę, która odważyła się zrealizować reportaż o biznesie na pseudo ekologii i działaniach prozwierzęcych, jest niebywałe. Zieloni pokazują swoją prawdziwą twarz!

„Pamiętaj, samobójstwo nie jest rozwiązaniem problemów…”

– pisze internauta.

„Proszę na siebie uważać!” – informuje kolejny użytkownik Facebooka, a wszystko po publikacji reportażu „Ciemna strona Animalsów”.

Zobacz materiał, który rozwścieczył ekoterrorystów:

„”Ty nazistowska s*ko ile zapłacili ci za ten materiał?”, „Ty szm*to!”, „Patrzę na twój ryj i rzygać mi się chce ścierwojadzie!”, czy „Takie ścierwa jak ty powinni sterylizować żeby zbędny pomiot nie pojawiał się na ziemi”… To są tylko niektóre z wybranych komentarzy i prywatnych wiadomości, jakie obrońcy organizacji prozwierzęcych skierowali w moją stronę tylko dlatego, że odważyłam się pokazać drugą stronę ich ckliwych historyjek o ochronie zwierząt…”

– komentowała autorka reportażu, Ewa Zajączkowska, redaktor naczelny serwisu wSensie.pl

Tak wygląda materiał wideo z zebranymi w całość bluzgami ANIMALSÓW (to tylko część!):

RW/wSensie.pl

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra