Prozwierzęca PETA walczy z nazwą ulicy mówiącą o mordowaniu… ryb!!! Panie Czabański, co pan na to?

PETA wezwała burmistrz Sztokholmu Karin Wanngard, by natychmiast zmienić nazwę ulicy, która w sposób bezpośredni nawiązuje, a może nawet promuje mordowanie… ryb. O jaką nazwę chodzi?

Fot. za Pixabay.com

UWAGA!!! Obecna nazwa ulicy to  „Fiskargatan”, czyli po polsku „Rybacka”.

„Zmiana nazwy ulicy może być katalizatorem dla ludzi, aby dowiedzieli się więcej o rybach i przemyśleli to, jak traktują te fascynujące zwierzęta. Chcemy podkreślić, że ryby to inteligentne, wrażliwe istoty, które podobnie jak ludzie i inne zwierzęta mogą odczuwać ból, strach i radość”

– palnęła patetycznie Sascha Camilli z PETA The Local.

„Im więcej dowiadujemy się o innych istotach, z którymi dzielimy planetę, tym trudniej jest usprawiedliwić ich zabijanie dla wypełnienia kanapek”

– dodała.

Zapewne połowa aktywistów PETA to zwolennicy aborcji na życzenie i likwidacji branży futrzarskiej w Europie.

Fot. za dawnytczew.pl

W Polsce podobne idee (wegetariańskie i uznające jedzenie zwierząt za zacofany rytuał, który należy zmienić w imię cywilizacji) głosi poseł PiS, Krzysztof Czabański (lobbysta prozwierzęcy).

Pytanie do posła Czabańskiego: 

Kiedy złoży Pan projekt ustawy na modłę ustawy dekomunizacyjnej (nie pisze tego, by przypominać panu jego aktywność w PZPR czy tym bardziej aktywność pana ojca w zbrodniczej Informacji WP i UB oraz SB)? Chodzi o projekt zakazujący nazywania „rybackimi” polskich ulic, które mogłyby się w ten sposób stać wolnymi od namawiania do idei zabijania pięknych istot? Panie pośle, jak się powiedziało A… Złoży pan taki projekt?

Wyroi

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra