Marta Bilska celnie o mega wpadce Timmermansa!

„Wujaszek Timmermans 18 czerwca wybiera się do Polski, żeby rozmawiać o praworządności. Spakował już egzemplarz konstytucji nadgryziony przez kornika drukarza, chwilę zastanowił się czy zabrać tęczową flagę, czy lepiej flagę ISIS, a następnie podczas debaty o Polsce w Parlamencie Europejskim rzekł dumnie: „Polecę do Moskwy w poniedziałek”. 💪😎

Europejscy Konserwatyści dostrzegli w porę, że może %% zaburzyły mu lekko percepcję i pospieszyli z pomocą:
„Panie Timmermans, jest 2018 rok. Nie musi pan już latać do Moskwy, żeby porozmawiać z polskim rządem.”

 UE”

(wpis z FB Marty Bilskiej)

„Polecę do Moskwy w poniedziałek”
– zapowiedział Frans Timmermans podczas debaty o Polsce w Parlamencie Europejskim. Na wpadkę szybko odpowiedzieli na Twitterze Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy.
RW

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra