Katarzyna Lubnauer nadal jest płodem?

Katarzyna Lunnauer przebiła zdaje się cały panteon zamordystów XX wieku, twierdząc, że dziecko tuż przed narodzeniem, nie jest dzieckiem…

„A jaki jest stosunek Pani poseł do tych słów wypowiedzianych kilkanaście lat temu przez Jana Pawła II, że „naród, który zabija własne dzieci jest narodem bez przyszłości”?”

– zapytał szefową Nowoczesnej prowadzący w programie „Kawa na ławę”.

„Po pierwsze, nie zabija swoje dzieci. Tylko przypomnę, że to jest jedna z tych nomenklatur, które wprowadzają środowiska te fundamentalistyczne, że pojęcie dziecka poczętego. Nie ma czegoś takiego, nie ma takiego pojęcia. Jest zarodek, płód. Życie ludzkie jest wtedy, jak się dziecko urodzi, a wcześniej nie ma takiego pojęcia”

– odpowiedziała Katarzyna Lubnauer.

„Jak tak się patrzę na to zdjęcie to zastanawiam się czy. p. Laubner nie jest nadal płodem. 

– skomentował wypowiedź Lubnauer z jej zdjęciem publicysta znany z tematyki kresowej Aleksander Szycht.

RW

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra