„Ty k..rwo” – islamista do stewardesy w sprawie kanapki…

To już nie tylko akcydentalne zdarzenia,ale coraz częstszy terror. Czy my żyjemy na swoim kontynencie? Oto sytuacja z jednego z rejsów lotniczych z angielskiego Luton do Skopje w Macedonii.

Fot. za Pixabay.com

„Muzułmanin zwyzywał stewardesę od kur*w i dziw*k bo ta według niego podała mu kanapkę z szynką. Oczywiście, jak się później okazało, był w błędzie. Jego atak chamstwa został nagrany przez innych pasażerów”

– opisał sprawę Nczas.com

Chamem okazał się kierowca taksówki z Hampstead Heath w północnym Londynie leciał z lotniska Luton do Skopje w Macedonii. W samolocie zamówił za 4,50 euro kanapkę i butelkę wody.

„Niby wszytko było normalnie. ale do pewnego momentu. W połowie jedzenia bagietki muzułmanin krzyknął do stewardesy, że „kanapka nie smakuje jak indyk” – i wpadł w furię, gdy zobaczył opakowanie z napisem „szynka z indyka””

– relacjonował serwis.

Posypały się k… i inne wulgaryzmy.

RW/Nczas.com

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra