Tak Japonia radzi sobie z terrorystami!

Tak Japończycy radzą sobie z terrorystami! W piątek agencja Kyodo podała, że wykonany został wyrok śmierci na siedmiu członków sekty Aum. 

fot. Pixabay

Do zamachu doszło w 1995 roku około ósmej rano w metrze w Tokio rozpylono gaz bojowy sarin. Zginęło wtedy 12 osób, a aż 5 tysięcy zostało rannych. Gaz ten paraliżuje system nerwowy i ma bardzo silne działanie.

Przywódca ugrupowania Shoko Asahara został stracony w 2004 roku i był pierwszym z 13 skazanych. W piątek został wykonany wyrok na siedmiu członkach sekty.

Aum to japońska sekta religijna założona w 1987 roku przez Shoko Asaharę.

Jak widać Japonia nie „patyczkuje” się z terrorystami i kara ich śmiercią.

Myślicie, że taki sposób radzenia sobie z terrorystami jest skuteczniejszy?

AM/wolnosc24.pl

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra