Kapitulacja Francji!

We Francji od czterech dni trwają rozruchy i zamieszki. Czy Francja kapituluje? 

fot. screen YouTube

Zamieszki trwają od czterech dni na zachodzie Francji w Nantes. Brało w nich udział tysiące osób. Wybuchły w imigranckich dzielnicach miasta.

Władze dziś oskarżyły też policjanta, który twierdzi, że oddał przypadkowy strzał. Do strzału doszło w trakcie kontroli pewnego imigranta z Afryki, który był podejrzany o posiadanie narkotyków. Gdy chciał uciec samochodem, policjant postrzelił go. Imigrant zmarł.

To wywołało zamieszki. Spłonęły samochody, budynki, centrum handlowe czy posterunek policji.

W czwartek przebywał tam premier Francji Edouard Philippe, jednak uciekł widząc co się dzieje. Media poinformowały, że w niektórych dzielnicach władzę sprawują imigranci, a nie francuskie władze!

Do czego jeszcze doprowadzi poprawność polityczna?

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra