Niemal 600 islamskich terrorystów opuści więzienia w Wielkiej Brytanii!

W ciągu kilku lat, z brytyjskich więzień, na wolność wyjdzie 583 islamskich terrorystów. Oznacza to, że na Wyspach będzie jeszcze bardziej niebezpiecznie niż jest do tej pory. Takie dane podaje stacja Sky News.

Graf. Alexas Fotos Pixabay.com

Jak dodaje wPrawo.pl „Terroryści, którzy niebawem wyjdą na wolność, w zdecydowanej większości zostali skazani na 15 lat pozbawienia wolności”.

Według Sky News, ponad połowa więźniów odmówiła udziału w programie resocjalizacyjnym i nie zmieniła swoich fundamentalistycznych przekonań.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zaraz po wyjściu z więzienia powrócą do swojej starej „profesji”, zwłaszcza że wśród grupy więźniów są ci, którzy odpowiadają za przeprowadzenie zamachu bombowego w 2005 roku, w wyniku którego zginęło kilkadziesiąt osób.

Innymi słowy, Wielka Brytania nie poradziła sobie… Będą ginąć jej synowie i córki.
RW/Sky News/wPrawo.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra