Atak na chrześcijan w Grecji!

Imigranci muzułmańscy z Grecji zaatakowali kilku chrześcijan. Wydarzyło się to w ubiegłym tygodniu. 

fot. Pixabay.com

Tłum muzułmanów zaatakował chrześcijan w greckim obozie Koutsochero. Muzułmanie grozili chrześcijanom nożami i bili mężczyzn, przez co dwóch trafiło do szpitala. Zmuszano ich do opuszczenia obozu. Grożono nawet małym dzieciom.

Podczas ataku na chrześcijan jedna osoba dostała zawału, a muzułmanie widząc to próbowali uniemożliwić wjazd karetki do nieprzytomnego.

Organizacja 222 Ministries International poinformowała, że policja nie była w stanie pomóc chrześcijanom. Przenieśli ich jedynie w bezpieczne miejsce.

Takie są właśnie skutki poprawności politycznej i lewackiej polityki prowadzonej przez rząd.

AM/ndie.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra