Nie chcą wydrukować książki krytykującej islam!

Poprawność polityczna w krajach zachodnioeuropejskich przechodzi już sama siebie. Tym razem wydawnictwo w Niemczech wstrzymało druk książki za…krytykę islamu! 

fot. Pixabay

Mowa tutaj o książce „Wrogie przejęcie – jak islam hamuje postęp i zagraża społeczeństwu” autorstwa Thilo Sarrazina. Książka ta miała zostać wydrukowana, ale wydawnictwo w ostatniej chwili z tego zrezygnowało. Podobno nie chcą drukować czegoś, co przedstawiałoby islam w gorszym świetle.

Co prawda autor Thilo Sarrazin zmarł w 2016 roku, ale jego umowa nadal trwała.  Cała sprawa trafiła do sądu. Nie wiadomo czy książka trafi do sprzedaży. Miała pojawić się na półkach w sierpniu tego roku. Wszystko jednak wskazuje na to, że jak na razie się nie pojawi.

Kupilibyście taką książkę?

fot. Pixabay.com

AM/ndie.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra