Znana dziennikarka proponuje ministrowi środowiska, by sam się odstrzelił

Znana polska dziennikarka zaliczyła wpadkę niezbyt inteligentną wypowiedzią. Zaproponowała ministrowi środowiska, by…sam się odstrzelił. 

fot. screen YouTube

Minister środowiska Henryk Kowalczyk wskazywał, że konieczne będzie odstrzelenie pewnej liczby sztuk zwierząt w celu utrzymania balansu.

Znaną z „Dzień Dobry TVN” dziennikarkę bardzo to zdenerwowało i wydaje się, iż zbyt emocjonalnie na to zareagowała zaliczając przy tym wpadkę.

Mowa tutaj o Kindze Rusin. Zaproponowała ministrowi, by sam się odstrzelił. Dziennikarz Piotr Kraśko próbował załagodzić sytuację jednak dziennikarka stwierdziła, że to co chciała powiedzieć – powiedziała.

Jaka jest Wasza opinia na ten temat?

AM/pch24.pl

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra