Szwecja oszalała! Dentysta ujawnił wiek imigrantów. Stracił pracę

Jak się okazuje szwedzki dentysta badając imigrantów rzekomo zarejestrowanych jako nieletnich ujawnił, iż mają oni nawet i 25 lat. Stracił pracę oraz otrzymał dość wysoką karę. 

fot. Pixabay.com

W 2017 roku Bernt Herlitz poinformował, że badani przez niego imigranci to nie dzieci, lecz dorośli w wieku nawet i 25 lat. Dodał, ze szwedzkie urzędy oszukują.

Za to wszystko musiał ponieść karę. M.in zapłacić 425 tysięcy szwedzkich koron. Wyrok już zapadł i dentysta nie ma już możliwości odwołania.

Wywołało to poruszenie w Internecie i ogromną dyskusję. Ludzie zaczęli zbierać pieniądze na dentystę. Uzbierano pół miliona koron, dzięki czemu udało się pokryć karę.

AM/ndie.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra