Izrael zbroi neonazistów

Takie zdjęcie jak to niżej, członek pułku Azow z izraelskim karabinem Tavor, to normalka. Jednak coś jest chyba mega nie tak w tym zestawieniu…

Fot. YT

Ochotniczy pułk Azow oficjalnie propaguje neohitleryzm i jest formacją czczącą kolaborujących z III Rzeszą OUN i UPA. To także admiratorzy SS Galizien.

Jak informuje Nczas.com „Żydzi z rządu i izraelskiej zbrojeniówki zrobili dobry geszeft. Udało im się sprzedać na Ukrainę nowoczesną broń, która, o ironio, trafiła do ochotniczych oddziałów propagujących neonazizm. Żydzi-aktywiści, kiedy tylko odkryli niechlubny proceder, próbowali uzyskać jakieś informacje od Ministerstwa Obrony. Bez skutku.”

„Teraz grupa ok. 40 działaczy udała się do izraelskiego Sądu Najwyższego. Żądają wyjaśnień i zaprzestania sprzedaży broni na Ukrainę. W sprawie nie wydano jeszcze żadnej decyzji”
– twierdzi serwis.
Biznes to biznes?
RW/Nczas.com

 

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra