Dobromir Sośnierz ostro o tonących imigrantach

Dobromir Sośnierz po objęciu funkcji europosła w Parlamencie Europejskim często dosyć dosadnie wypowiada się na różne tematy. Ostatnio mówił m.in. o tonących imigrantach. 

fot. screen YouTube

Ostatnio europoseł Dobromir Sośnierz wypowiedział się na temat tonących łodzi imigrantów.

„Rozdają zasiłki, zapowiadają, że będą ratować rozbitków, a później dziwią się dlaczego tylu ludzi z Afryki ryzykuje swoje życie by dostać się do Europy. Jeśli nagradzacie ludzi za to, że są rozbitkami, to otrzymujecie więcej rozbitków. Pytanie posła Renauda Musieliera pokazuje jednak, z jakim trudem umysł zmaga się z konstatacją, że działania polityczne europejskich mędrców mogą mieć również skutki niepożądane i że kolejne problemy, z którymi trzeba się mierzyć są właśnie rezultatami poprzednich pomysłów. Rezultatów, których wcześniej nie przyjmowało się do wiadomości.” – powiedział.

Jak wiadomo wypowiedź nie spodobała się innym eurodeputowanym.

Zgadzacie się z Dobromirem?

AM/ youtube.com

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra