Nagranie z autobusu: „Wracaj do pie****onej Polski” [FILM!]

Zdaniem świadka, który zarejestrował agresję Angola, jego hejt i nienawiść nie znajdował żadnego bodźca ze strony Polaka. Czy to po prostu kolejny „gest” brytyjskiej „przyjaźni”?

Fot. Youtube.com

Inni pasażerowie nie siedzieli bezczynnie. Ludzie ujęli się za zaatakowanym Polakiem i kazali agresywnemu mężczyźnie się zamknąć. W autobusie wybuchła słowna awantura, którą postanowił skończyć kierowca – informuje Daily Mail. Niestety nawet jego interwencja nie poskutkowała.

„Jedź do domu. Jedź krzyczeć „Polska”. Jesteśmy w pie****onej Anglii. Zamknijcie zagraniczne mordy. Kto jest z Anglii? Nikt z was. Większość z was jest z zagranicy”

– wykrzykiwał mężczyzna w białym T-shircie.

Jak relacjonuje dalej o2.pl „W końcu kierowca nie wytrzymał. Równie kwiecistym językiem jak agresywnego mężczyzny, kazał mu opuścić autobus.”

Nie wszyscy Brytyjczycy są nastawieni negatywnie do Polaków.

„Mam tylko nadzieję, że takie sytuacje nie pogorszą wizerunku Brytyjczyków. Cieszę się, że ludzie się za nim wstawili”

– komentowała Michelle, która również podróżowała tym autobusem.

o2.pl/Daily Mail/RW

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra