Lewak donosi na Mariana Kowalskiego. Narodowcowi grożą dwa lata wiezienia!

Jak chcą po liściu dostać w sądzie w majestacie prawa, to proszę bardzo, jestem do dyspozycji. Za obrazę sądu będę sądzony, ale na pewno nie za liściowanie sk***syna – powiedział Marian Kowalski w czasie nagrania, które trafiło na kanał „Idź pod prąd”.

Fot. FB Marian Kowalski

Na reakcję długo nie trzeba było czekać, a do warszawskiego sądu wpłynął już akt oskarżenia.

Jak informuje Nczas.com „Kowalskiego oskarżają pracownicy Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, których dotyczyły przytoczone powyżej słowa:.

Zdaniem prokuratury kandydat na prezydenta Lublina groził mężczyznom użyciem przemocy.

Aktywiści Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych grozili tez swojego czasu miesięcznikowi „Moja Rodzina” za opublikowanie wywiadu z Miriam Shaded, gdzie autorka powiedziała prawdę, a mianowicie, że Mahomet był pedofilem (bo jak inaczej nazwać „seks udowy” z szesśioletnią Aishą?

Narodowcowi mogą grozić nawet dwa lata więzienia, chociaż trudno sobie wyobrazić taka decyzje sądu.

RW/Nczas.com

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra