Paul Golding wyszedł z więzienia!

Paul Golding – lider brytyjskiej, prawicowej partii Britain First właśnie wyszedł z więzienia! Skazany został wraz Jaydą Fransen, która jest zastępcą lidera w partii Britain First. 

fot. screen YouTube

Jayda Fransen i Paul Golding to liderzy prawicowej partii Britain First w Wielkiej Brytanii.

W marcu tego roku zostali skazani na karę więzienia za mowę nienawiści. Jayda Fransen zasłynęła kiedy to weszła z krzyżem do jednej z muzułmańskich dzielnic. Jakiś czas temu została zauważona przez prezydenta Stanów Zjednoczonych – Donalda Trumpa, który udostępnił jej wpisy na twitterze.

Zarówno Jayda jak i Paul to przyjaciele Polaków.

„Niech nigdy nie będzie zapomnianym, że już raz Armia Polska ocaliła Europę pod bramami Wiednia! Niech nigdy nie będzie zapomnianym, że król Jan III Sobieski bohatersko walczył z Islamem. Gdy wspominamy w Wielkiej Brytanii poległych na wszystkich frontach pamiętamy o bohaterskich pilotach z polskich dywizjonów, którzy bronili nieba nad Anglią. ” – powiedziała kiedyś Fransen.

Dziś Paul Golding wyszedł na wolność. Na swoim koncie na Instagramie napisał:

„Wróciłem!
Warunki licencyjne ograniczające moje polityczne swobody zostały zakończone.
Wracamy do akcji, aby uratować nasz kraj! (…)
Słowo „poddanie się” nie znajduje się w moim słowniku. (…)
Bez poddania się!”

Sunderland 💪🇬🇧

Post udostępniony przez Paul Golding (@official_paul_golding)

AM/instagram.com

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra