UE oszalała! Proponuje 6000 euro za jednego imigranta!

„Zapłacimy, jeśli przyjmiesz imigrantów.” Takie słowa Komisja Europejska skierowała do europejskich rządzących. 

fot. Pixabay.com

Reuters podał, że Komisja Europejska jest w stanie zapłacić za każdego migranta aż 6 tysięcy euro! Włoski prawicowy minister spraw wewnętrznych, Matteo Salvini, szybko potępił  tą ofertę.

„Nie prosimy o datki na cele charytatywne. Każdy ubiegający się o azyl kosztuje włoskiego podatnika od 40 000 do 50 000 euro. (…) Nie chcemy pieniędzy. Chcemy godności.” – powiedział Salvini.

Mimo, że w 2015 roku migracja spadła wciąż jest ogromnym problemem.

Dziś kanclerz Niemiec Angela Merkel spotkała się nawet z Siergiejem Ławrowem szefem MSZ w Rosji. Omawiali m.in. sytuację na Bliskim Wschodzie.

Myślicie, że kraje europejskie przyjmą nowych imigrantów?

AM/reuters.com, gazeta.pl

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra