Kolejny wymysł lewicy! Zorganizowano antyrasistowski turniej piłkarski. Zakończył się bójką

W Niemczech zorganizowano antyrasistowski turniej złożony z uchodźców. Niestety doszło do rezygnacji z niego. Powód? Uchodźcy pobili się między sobą. 

fot. Pixabay.com

W tym roku chciano zorganizować siódmą edycję antyrasistowskiego turnieju piłkarskiego. Do gry zaproszono uchodźców.

Jak się okazuje nie był to dobry pomysł, gdyż na początku turnieju doszło do dosyć poważnej bójki. Podobno w jednej drużynie grali Arabowie, a w drugiej Afrykańczycy.

Widownia była w takim szoku, że uciekła.

„Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Bójka była tak gwałtowna i pełna agresji, że bałem się o życie graczy.” -powiedział jeden ze świadków zdarzenia.

Chyba jednak o wiele ciekawsze jest co sądzi na ten temat organizator turnieju – Zaś René Hahn. Stwierdził, że trzeba być cierpliwym wobec uchodźców bo uciekli z miejsc objętych wojną.

AM/wolnosc24.pl

 

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra