Lider belgijskiej partii ostro o islamizacji Francji!

Lider belgijskiej partii postanowił wypowiedzieć się na temat islamizacji Francji. Jego wypowiedź jest bardzo ostra!

fot. Facebook

Mowa tutaj o liderze belgijskiej partii Democratie Nationale (Demokratyczny Nacjonalizm-przyp.red). Partia jest przeciwna przyjmowaniu nielegalnych imigrantów oraz islamizacji państw europejskich. Popiera wartości chrześcijańskie.

Marco Santi jako aktywista polityczny jeździ po świecie i spotyka się z politykami z całego świata. Spotkał się już m.in. z prezydentem Syrii Assadem czy znanym, francuskim politykiem Jean Marie Le Pen.

Często pojawia się we Francji, więc postanowił skomentować aktualną sytuację.

„Dekadentyzm. Niektóre części Paryża są już bez europejskich narodów. Niektóre dzielnice wyglądają jakbyś obudził się w Afryce, nie we Francji. Musimy powstrzymać tę inwazję!” – stwierdził polityk.


AM/facebook.com

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra