Tommy Robinson: To nie było więzienie, to była tortura

Tommy Robinson po wyjściu na wolność ostro skomentował pobyt w więzieniu. Jego zdaniem to nie był wyrok więzienia, a mentalna tortura. 

fot. screen Youtube

Na początku sierpnia znany, prawicowy dziennikarz z Wielkiej Brytanii – Tommy Robinson wyszedł na wolność!

Padły też ostre słowa na temat pobytu w więzieniu.

„Nie ma to jak w domu. Mam wiele do powiedzenia … ale czuję się dziwnie. To, co próbowali zrobić, to zniszczyć mnie mentalnie. To nie był wyrok więzienia, to była mentalna tortura. Gdybym był zgorzkniały i rozgniewany, zaakceptowałbym robienie ze mnie ofiary. Nie jestem ich ofiarą, jestem ich celem.” – powiedział.

Do więzienia trafił bo…nagrywał w sądzie  proces gangu muzułmańskich gwałcicieli i udostępnił go w sieci. Przeciwko więzieniu dla Tommy’ego protestowało tysiące Brytyjczyków w tym Polonia m.in. z partii Wolność Janusza Korwin Mikkego.

AM/sioe.pl

 

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra