Szok! Muzułmanka w muzułmańskim stroju na basenie w…Polsce!

Muzułmanka w muzułmańskim stroju na basenie w… Zakopanem! Zobaczcie koniecznie! 

fot. Pixabay.com

Takie widoki już nie tylko w Europie Zachodniej, ale także w Polsce – w Zakopanem.

W jednym z aquaparków w Zakopanem doszło do niesłychanej sytuacji. Na basenie pojawiła się muzułmanka w muzułmańskim stroju. Od razu pojawiły się głosy, iż jest to niehigieniczne.

„Pomijam juz wzgledy higieniczne – muzulmanie jak wszyscy wiedza wchodza z butami w kazda dziedzine zycia w kazdym kraju w ktory traktuja jako swoj dom i domagaja sie tolerancji. A co z nie-muzulmanami??? Czy muzulmanie sa tolerancyjni wobec innych?? Pytanie retoryczne.” – pyta być może jeden ze świadków (pisownia oryginalna).

fot. screen facebook

Jesteście za takim ubiorem?

AM/facebook.com

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra