Mocne! Nastolatka zrzucona z drugiego piętra! Powód? Odmówiła małżeństwa z muzułmaninem

Młoda chrześcijanka została pobita i zrzucona z drugiego piętra, bo nie chciała wyjść za muzułmanina!

fot. breakingnews

Na zagranicznej grupie na Facebooku Stop prześladowaniom chrześcijan ludzie informują o codziennej rzezi chrześcijan. Ostatnio przypomniano sprawę młodej, 18-letniej chrześcijanki – Binish Paul, która była uczennicą liceum w Pakistanie.

Była prześladowana przez pewnego muzułmanina, który chciał się z nią ożenić. Chciał również, by przeszła na islam. Ona jednak nie chciała. Kiedy powiedziała „nie” zaczął ją bić, a później zrzucił z drugiego piętra. Cudem „wyszła z tego cała.”

Link do informacji

fot.screen Facebook

AM/facebook.com

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra