Szok! Islamski terrorysta uczestniczył w kampanii Macrona?!

Podobno w kampanii ugrupowania Macrona brał udział islamski terrorysta. Skąd się wziął i dlaczego francuskie służby nie zareagowały? 

fot. wikimedia.org

Pch24.pl informuje, że przed wyborami parlamentarnymi niebezpieczny islamista wspierał kampanię ugrupowania prezydenta Francji – Emmanuela Macrona.

Co ciekawe terrorysta islamski był poszukiwany przez służby specjalne. Nie tylko pojawiał się na kampanii, ale także organizował wiece wyborcze ministra cyfryzacji, który jest pochodzenia marokańskiego.

Nie wiadomo dlaczego francuskie służby nie ścigały islamisty.

Niektórzy twierdzą, że to minister cyfryzacji poprosił, by islamista został wykreślony z tzw. czarnej listy. Nie są to jednak informacje potwierdzone.

AM/ pch24.pl

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra