Whitney Houston była ofiarą lesbijskiej pedofilii?!

W filmie dokumanetalnym poświęconym zmarłej w 2012 roku Whitney Houston ujawniono nieznane z życia fakty m.in. to, że była ona ofiarą pedofilii. 

fot. screen YouTube

Film dokumentalny pt. „Whitney” w reżyserii Kevina Macdonalda w znacznym stopniu przybliża historię tragicznie zmarłej, wybitnej piosenkarki Whitney Houston.

Na światło dzienne wyszły nieznane dotąd fakty z życia piosenkarki. Była wykorzystywana seksualnie w dzieciństwie przez starszą lesbijkę. To m.in. było powodem jej narkomanii i zagubienia. Problemy tj. rozwód rodziców, krytyka ze strony czarnej społeczności za rzekomą zdradę czarne kultury, narkomania wśród celebrytów była normą, jej mąż był zazdrosny o jej sukcesy i stosował wobec niej przemoc nie pomogły jej wyjść na prostą.

Film „Whitney” to smutny, aczkolwiek pełny refleksji, o wybitnej artystce, która swoimi piosenkami uszczęśliwiała innych, nie umiała jednak uszczęśliwić siebie.

AM/prawy.pl

 

 

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Wszystkie prawa zastrzeżone. Możesz udostępniać treści portalu Lewy.pl w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie treści w części lub całości przez inne redakcje oraz serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Copyright © 2017 Fundacja Edukacja przez Media

Góra